Xtb Recenzja, Opinie


X-TRADE BROKERS — analiza techniczna na życzenie Kurs akcji XTB utkwił w konsolidacji, trendu brak. Zmienność zanika, wstęgi Bollingera są mocno zwężone, linia ADX znalazła się poniżej kierunkowych — sytuacja idealna do wychwycenia początku kolejnego impulsu. Najbliższe wsparcie znajduje się w strefie 15,50-16,40 zł, kolejne rozpoczyna się od poziomu 13,40 zł. Opory kolejno — 18,70 zł, 20,50 zł i strefa luki bessy z końca lipca. Zawsze zakładamy kontynuację nadrzędnego trendu, a więc wciąż obowiązuje scenariusz optymistyczny. Powyższa treść przez 21 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

Forum StockWatch.pl powstało w celu kulturalnej i uporządkowanej wymiany informacji mixD 0 Dołączył: Wpisów: 5 Czy otoczenie sprzyja spółce, czy też nie?

Xtb Opinie, Gdzie ?

Zaczyna się czas zmienności. Silny opór na 17 zł, c/z = 6, niski wolumen boczniaka, kolejne SMA przełamywane… Spółka znów trafia do portfela https://pl.wikipedia.org/wiki/Instrument_pochodny jednego z analityków Parkietu na październik, tym razem tylko jednego (zeszły miesiąc 2 z nich ze sporą stratą na tej spółce).

Top popularności w Dm MBank i innych, ale wyskoczyć coś nie może No ale ponoć wygrywają cierpliwi spinor1 2 Dołączył: Wpisów: 168 Spadła,bo w USA się zaczęła rzeźnia na balonach. Co ciekawe tam poleciały tylko te modne spółki, a nasi rodzimi inwestorzy wywalili jak leci, wszystkie papiery.

Co Warto Wiedzieć O Brokerze Xtb? Opis, Oferta, Opinie O Polskim Brokerze Fx

Wojetek 86 Dołączył: Wpisów: 5 065 Po silnej korekcie wcześniejszych wzrostów kurs zdaje się złapał «grunt» w okolicach 15,90 zł. Obecnie zmienność zanika i mamy konsolidację pomiędzy 15,90 zł a 19,21 zł. Pierwszym poważnym poziomem oporu będzie właśnie ten drugi poziom,. gdyby się go udało sforsować możliwa jest kontynuacja wzrostów do 22,29 zł.

Sprawdź co oferujemy w ramach portfela Cztery Fazy Rynku Wykup dostęp do portfela Portfel https://traderprof.website/ użytkowników 2021: Analizy techniczne użytkowników Narzędzie do analizy technicznej akcji

Logowanie

Przed skorzystaniem z serwisu zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności. Publikacje ekspertów instytucji finansowych forum xtb Portfele inwestorów (TFI, OFE, Skarb Państwa) Opis korzyści z posiadania abonamentu do strefy premium

Definitywne przejście tego oporu otwiera już drogę w kierunku poprzednich szczytów kursu. W krótkim terminie spodziewam się jednak kontynuacji forum xtb obecnej konsolidacji, a dopiero w dalszej przyszłości wybicia w którąś stronę (19,21 zł górą czy też wsparcia na 15,90 zł).

Kwiecień I Bartosiak: co Czeka Nas W 2021 Roku?

glorjanek 15 Dołączył: Wpisów: 73 Zgodnie z tym o czym się mówiło od ostatniej rewizji :Datawalk oraz XTB w MWIG40.

Co sądzicie o sesji dzisiaj? myśle że w końcu poszło wybicie kosnolidacji Dziś ciekawa świeca, zobaczymy co bedzie jutro, jesli uda się wybić traderprof recenzja 19 a później 22 to moze bedzie okazja do zamknięcia luki i zwyzek, ale jak na razie brak impulsu niedźwiedź 35 Dołączył: Wpisów: 424

Najpopularniejsze Akcje

Z racji iż trend jest zawsze łatwiej kontynuować niż go złamać, strona popytowa ma moim zdaniem większe szanse. Powyższa treść przez 21 dni była zarezerwowana tylko https://traderprof.website/ dla osób posiadających dostęp do portfela Cztery Fazy Rynku. Sprawdź ➡ /wiadomosci/p… Czas żniw dla XTB właśnie się zaczyna. Należy cierpliwie czekać na wyniki.

Narzędzie do analizy technicznej kryptowalut Sprawdź co oferujemy w ramach abonamentu do strefy premium Dostarczanie danych finansowych Badania ankietowe inwestorów Witamy GościaSzukaj |Popularne Wątki |Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj jakubzet 0 Dołączył: Wpisów: 4 Takie info pojawiło się na tt

+ There are no comments

Add yours

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.